Průběh objednávky

Úvod Průběh objednávky

Průběh objednávky

Po přijmutí objednávky do našeho systému Vám přijde automaticky potvrzovací e-mail o přijetí objednávky. Dalším e-mailem budete informování o termínu doručení.

 

Doba doručení

Doba doručení je závislá na dostupnosti produktu (vždy uvedena v detailu každého produktu) a přesně Vás o ní informujeme e-mailem po vytvoření objednávky. Objednávky zboží na dobírku, se snažíme expedovat ještě týž pracovní den, pokud je to možné vzhledem k provozní době a vybranému způsobu platby. Při platbě předem čekáme na připsání platby na náš účet. Pokud jsou v objednávce skladové i neskladové produkty je zásilka odeslána na Vaši adresu po kompletaci cca do 5 - 8 pracovních dnů.

Pokud dojde ke změně termínu, prodávající neprodleně informuje kupujícího. O odeslání zásilky prodávající informuje kupujícího e-mailem v den odeslání.

Informace o stavu zásob pravidelně aktualizujeme, i přesto se může stát, že dané zboží bude vyprodané, jelikož skladové zásoby u dodavatelů se rychle mění. V případě nedostupnosti produktu Vám nabídneme adekvátní náhradu.

 

Skladové a neskladové zboží v 1 objednávce

Takto namixované objednávky se řídí dobou dodání neskladových věcí. Vaše objednávka bude doručena kompletní do 5 - 8 pracovních dnů.

 

 

 

Kontakt

FRESHmix.cz

Okrajová 1411/47, Havířov

tel. 732 831 731

e-mail: info@freshmix.cz

Copyright 2015 - 2022 © freshmix.cz